Grup Şirketleri

  • Endüstri

  • Uğur Makina

Uğur Makina Grup Şirketleri

Uğur Makine Sanayii un, irmik ve yem üretim makineleri imalatında 1955’ten beri sektörde kalitesi ile ismini ispatlamış bir kuruluştur.

Gelişen teknolojik üretim standartlarını, fabrikamızda kullanarak üretimimizi daha üst kalite ve kapasiteye ulaştırmayı hedefliyoruz. Üretim standardımızı , iş merkezimizde, CNC tezgahlarımızda,CAD-CAM ve lazer kesim sistemi kullanarak ürettiğimiz makinalarda hata payını sıfıra çekmekteyiz.

Dinamik ve yeni anlayışla çalışan satış ve pazarlama elemanlarımız başlangıçtan itibaren müşterilerin isteklerine ve beklentilerine uyum sağlamaktadırlar. Şirketimiz AQA tarafından ISO-9001 kalite güvence sertifikası ile belgelendirilmiştir. Bu hizmet anlayışıyla çalışan şirketimiz satış sonrası serviste de müşterisinin tatminkarlığını hedef almıştır. Satış sonrası en az 15 yıl süreli yedek parça temini sağlayarak standart servis anlayışını ispatlamıştır.

Her türlü un,irmik ve yem makinesi üreten firmamız ; kompak ve endüstriyel un değirmenlerini her kapasitede anahtar teslimi tesisler olarak üretme, montaj ve çalıştırma gücüne sahiptir. Ayrıca Uğur makine Sanayii, yaptığı tesislerde müşterisinin isteğine göre, üretim ve bakım eğitimi hizmeti de vermektedir.

Kaliteli üretimini gerçekleştirdiği tecrübeli ve yetenekli mühendis ve teknisyenleriyle her zaman müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Yurt içinde ve dışında bir çok tesis kuran makine ve ekipman üreten firmamızın referanslarından bazıları ekte verilmiştir.

Daha çok bilgi almak için bizimle temas kurmanızı rica ederiz.

Not : Kendi bünyemizdeki Un ve Yem fabrikalarımızı ziyaret edip makinalarımızı görmeniz mümkündür.

 

Web Sitesi : http://www.ugurmakina.com