Haberler

Değirmencilik Sektöründe Mega Üretim Tesisi

15.01.2014

Uğur Makine dünyanın en büyük değirmencilik merkezini Çorum’a kazandırmak için gün sayıyor.

Haziran ayında inşaatına başlanacak olan tesislerin 3 aşamalı olarak 2016 yılında bitirilmesi planlanmaktadır: İlk aşamada 24.000 m² üretim binası ve 4.000 m² yönetim & koordinasyon merkezinin 2014 yılı içinde tamamlanması hedeflenmektedir. Ar-Ge ve sosyal tesisleri ile birlikte Haziran 2014’te açılmasının akabinde ikinci 24.000 m²’lik üretim tesisinin çalışmalarına başlanacak ve 2015 yılında çalışmalar tamamlanıp açılışı yapılacaktır. Üçüncü aşamada son 24.000 m²’lik fabrika sahası kapatılacak ve merkezin kapalı alanı 72.000 m² üretim, 4.000 m²  yönetim & koordinasyon merkezi olarak yatırım tamamlanacaktır.
Fiziki anlamda yapılan yatırımlar, kalifiye elemanlarla desteklenecek ve istihdam edilen personel hem sayısal olarak artacak hem de eğitim süreçleri öncelikli değerlendirip daha donanımlı ve kalifiye elemanlarla daha iyi hizmet sunulacaktır.
                Uğur Makine’nin 130.000 m²’lik saha içerisinde 72.000 m² üretim-montaj-depolama –yedek parça-servis ve mühendislik birimleri ile tamamlanan üretim merkezi en büyük olmasının yanında lojistik merkezi olarak da müşterilerine yalın bir anlayışla en uygun, en kaliteli, en hızlı hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
                İşine bakışındaki özgüven, müşteri memnuniyeti ve memleketine aidiyet duygusunu, yapmaya başladığı bu yatırımla tekrar ortaya koyan Uğur Makine, bu yatırımı ile müşterilerinin güvenini artırırken böyle bir yatırımı memleketine kazandırmanın haklı gururunu çalışanları, hemşerileri, iş çevreleri ve müşterileri ile paylaşmaktadır.
                Hâlihazırda sektörde söz sahibi olan Uğur Makina bu yeni yapılanma sürecinde dünyada lider olma yolunda adım adım ilerliyor ve başarılarına her gün bir yenisini ekliyor. 
 
  • HABERLER_FOTO
  • Uğur Makina
  • Uğur Makina
  • Uğur Makina
  • Uğur Makina