Kurumsal

Başkanın Mesajı

Dünyamız her geçen gün, günlük yaşamın bütün yönleri ile; ekonomik, politik, sosyal ve teknolojik anlamda, hemen her alanda çok hızlı bir şekilde değişim göstermektedir. Küresel ticaret te bu hızlı değişimden nasibini almakta, bu değişimlerden geniş ölçüde etkilenmekte ve oluşan her yeni değişim, beraberinde sürekli kendini yenilemeyi doğurmaktadır.

Bu giderek yükselen yenilenme, değişim, rekabet ve mücadele ortamında; performans ve pazar payını artırmak ve geri dönüşleri yatırıma çevirmek için izlenmesi gereken yolları doğru çözümler ve teknoloji ile uyumlu hale getirmek suretiyle; etkin iş stratejileri üretmek ve gereken operasyon planlarını oluşturmaya odaklanmamız, artık vazgeçilmez bir unsur durumuna gelmiştir.

UĞUR Group, her zaman bir basamak ötesini düşünerek müşterilerimizin modern gereksinimlerine yeni profesyonel çözümler üretmeye kendini adamış bir gruptur.

UĞUR Group, 50 yıldan fazla olan tecrübesiyle, üretim, donatım, teknik eğitim, lojistik bilgi toplama ve hızlı-etkin destek konularında üst düzey ve etkili çözüm üreticisi olarak güçlü ve yeri doldurmaz bir konuma yükselmiştir..

İlk proje planlamasından, donatımından ve ilgi alanındaki garanti periyodunun yönetiminden başlayan tüm sürecin başarıyla yönetilmesi, grubumuzun ana uzmanlık alanı içindedir.

Bir kez daha vurgulamak isterim ki;

Ülkesine ve dünyaya kattığı değerlere dayanarak “yarınları bugünden tesis etmek” erdemiyle çalışacağımıza UĞUR Group adına söz veriyorum.

En derin saygılarımla;

Yönetim Kurulu Başkanı

UĞUR BARLIK