Referanslar

  • İnşaat

  • Bina ve Endüstriyel Projeler

Uğur Makina Grup Şirketleri

HİTİT ÜNİVERSİTESİ / Çorum / Türkiye
Hitit Üniversitesi Rektörlüğü Yapı İşleri Daire Başkanlığı Mühendislik Fakültesi Ek Bina, Laboratuar Binası İkmal İnşaatı ile alt yapı yapım işi Bina 12.645 M2


HİTİT MESLEK YÜKSEK OKULU İDARİ VE DERSLİK EK BİNALARI YAPIMI / Çorum / Türkiye
Bir idari bina, bir Ösym Binası , Otopark İnşaatı ve Çevre Düzenlemesi işlerinin yanı sıra mevcut binalarda yapılacak olan tadilat işleri. 17.250 m2’lik kapalı alan inşaatı

 

 

 


İZMİR 400 YATAKLI BÖLGE EĞİTİM HASTANESİ / İzmir / Türkiye
İzmir Karşıyaka 400 Yataklı Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi

 

 

 


ASELSAN GÖLBAŞI YERLEŞKESİ / Ankara / Türkiye
Aselsan Gölbaşı Yerleşkesi Yapım İşi kapsadığı alan 

bakımından 33 dönüm olmakla beraber toplam inşaat alanı 90.000 m² dir. Endüstriyel tesis bünyesinde 4 Kule, 10 Ana Üretim ve Mühendislik Binası, Kuvvet Merkezi, Yemekhane Binası, Nizamiye Binası ve Su Depoları bulunmaktadır. Yerleşkede bulunan yapıların tümü, uluslararası standartta birçok üst düzey teknik ihtiyaca ve mühendislik gereksinmelerine cevap verecek nitelikte tasarlanmış ve bu bağlamda projelendirilmiştir. ANA ÜRETİM VE MÜHENDİSLİK BİNASI (Alan: 71.132,45 m²) ANA ÜRETİM VE MÜHENDİSLİK BİNASI kapsamında Isı merkezi, Trafo merkezi, Pompa Odası, Pano Odası, ELD, Ambar , Entegrasyon Alanı, Laboratuvarların , Atölyeler DRTL, Temiz Oda, Yankısız odalar ofisler ve eğitim odaları v.s. Bulunmaktadır. KULELER Anten Test Kulesi (ATK) : Alanı 767,19 m² dir. Yüksekliği 55 m.dir. Radar Test Kulesi (RTK) : Alanı 729,73 m² dir. Yüksekliği 43 m.dir. Elektronik Haberleşme Test Kulesi (EHTK) : Alanı 689,67 m² dir. Yüksekliği 43,70 m.dir. ODL Kulesi : Alanı 420,11 m² dir. Yüksekliği 33 m.dir. DİĞER BİNALAR: NİZAMİYE BİNASI : Alanı 618,19 m² dir. YEMEKHANE BİNASI: Alanı 2480,52 m² dir. SU DEPOSU BİNASI : Alanı 335,26 m² dir KUVVET MERKEZİ (II): Alanı 578,00 m² dir TESİSAT GALERİLERİ Ayrıca endüstiryel tesis cepheleri gizli vidalı mikrohadveli taşyünü dolgulu sandviç panel kaplama, güneş kırıcı ve alüminyum doğrama elemanları, seramik cephe kaplaması, silikon giydirme cephe sistemi ile kaplanacaktır. Aselsan Gölbaşı Yerleşkesi yapım işi 2014 yılının Mart ayında tamamlanması planlanmaktadır.


ÇANKIRI 100 YATAKLI DEVLET HASTANESİ / Çankırı / Türkiye
Çankırı 100 Yataklı Devlet Hastanesi İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi

 

 

 


ÇANKIRI 1000 KİŞİLİK ÖĞRENCİ YURDU / Çankırı / Türkiye
Çankırı 1000 Kişilik Öğrenci Yurdu İnşaatı

 

 

 


DONDURULMUŞ PATATES FABRİKASI / Konya / Türkiye
Konya Şeker San.Tic. A.Ş. Çumra Şeker Fabrikası yeni filtre toprağı ve küspe konveyörleri İnşaatı İşi Fabrika 35.056 M2

 

 


YEM FABRİKASI Konya Şeker San.Tic. A.Ş. / Konya / Türkiye

Çumra Şeker Fabrikası Zenginleştirilmiş Yem Fabrıkası İnşaatı İşi Fabrika 7.673 M2

 

 

 

 


KONYA ÇUMRA ŞEKER FABRİKASI BİOTHANOL TESİSİ Konya Şeker San. Tic. A.Ş / Konya / Türkiye
Çumra Şeker Fabrikası , Bioethanol Tesisi 1 nci ve 2 nci Kısım İkmal İnşaatı İşi Fabrika 8.724,45 M2

 

 

 


AZİM GRUBU AKHAN UN FABRİKASI / Adana / Türkiye
500 Ton/Gün kapasiteli anahtar teslimi un fabrikası başarıyla çok kısa bir sürede tamamlanmış ve Kasım 2013 itibariyle tam kapasite olarak çalışmaya başlamıştır.

 

 

 


SEEN FLOUR MILLS / Sudan
Seen Flour Mills Fabrikasının 552 Ton/Gün buğday işleme, 170 Ton/saat paketleme kapasiteli üretim tesisi,6 ay gibi kısa bir sürede tamamlanıp çalıştırılmıştır. Seen Grup bu tesisle birlikte 1500 Ton/Gün kapasiteye ulaştırılmıştır.


GENA MODERN FLOUR MILLS / SudanTek seferde kurulan 1.800 Ton/Gün kapasiteli anahtar teslimi un fabrikası ve 60.000 Ton kapasiteli çelik silonun anahtar teslimi.

 

 


BUA INTERNATIONAL LIMITED / NijeryaAnahtar teslimi olarak tamamlanan proje: çelik konstrüksiyon un fabrikası binası, elde edile

n ürünler için çok katlı ambar ve toplam 1200 ton/24 saat kapasiteli komple un fabriıkası hattını içermektedir.

 

 


RANYA, KALAR, CAMCAMAL ANAHTAR TESLİM SİLO TESİSLERİ / Irak 
Tesisilerin herbirinin kapasitesi 40.000 ton tahıl depolamaya sahiptir. Taşıma ve temizleme bölümleri de olan tesislerde tam otomasyon kontrollüdür.